Nota prawna

Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest reklamą prowadzonej przez Kancelarię działalności, jej zawartość jest chroniona prawami autorskimi.

Prawa do używania i kopiowania strony http://www.adwokat-lechman.pl/ podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami), roszczenia z tytułu naruszenia praw będą dochodzone na drodze sądowej a czyny karalne zgłaszane właściwym organom ścigania.

Zlecenia w zakresie usług prawnych nie mogą być realizowane za pośrednictwem niniejszej strony a jedynie przez osobisty kontakt.

Wszelkie prawa autorskie do zawartych na stronie internetowej http://www.adwokat-lechman.pl/ treści oraz znaków graficznych posiada właściciel strony.

Treści zamieszczone na stronie nie mają charakteru porad prawnych a właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za ich użycie i interpretację.

Ta witryna internetowa korzysta z ciasteczek (ang.cookies) i zgodnie z nowelizacją ustawy Prawo Telekomunikacyjne która weszła w życie 22 marca 2013 roku informuje o tym fakcie i pozyskuje zgodę użytkowników na ich stosowanie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.